Fotografia to Twoja pasja? Z pewnością zgodzisz się, że w obecnych czasach nie potrzebujemy specjalnego aparatu, by tworzyć przykuwające wzrok zdjęcia. Niezależnie od tego, czy robisz zdjęcia na własny użytek, bądź też prowadzisz konto na kanałach społecznościowych, telefon z dobrym aparatem sprawi, że Twoje zdjęcia nie pozostaną niezauważone. Niestety, wiele osób robiących zdjęcia telefonem narzeka na słabą jakość fotografii nocnej. Jeśli chcesz, aby zdjęcia robione nocą były wyraziste, a dodatkowo pełne niesamowitego klimatu i uroku, Samsung S23 Ultra 12/512 to doskonały wybór dla Ciebie. Sprawdź telefon z nightografią!

Telefon z nightografią i magia nocnych zdjęć

Nietrudno się zgodzić, że zdjęcia robione nocą pełne są niepowtarzalnego klimatu. W nocy ulice wyglądają zupełnie inaczej, są pełne tajemnic, nasycone barwami i różnym światłem, którego źródłem są neony, witryny sklepowe, lampy uliczne czy światła samochodów. Taki krajobraz aż prosi się o to, aby go uwiecznić. Niestety, każdy, kto kiedykolwiek próbował robić zdjęcia telefonem nocą wie, że nie jest to takie proste. Istotne są tutaj zarówno nasze umiejętności, jak i parametry, jakimi dysponuje urządzenie. 

Czy w takim razie zatrzymanie nocnej energii miasta na zdjęciu jest możliwe, jeśli dysponujemy tylko swoim telefonem i nie jesteśmy profesjonalnym fotografem? Jak najbardziej! Wszystkim, czego potrzebujesz, jest smartfon Samsung S23 Ultra 12/512 i niezawodna Nightografia.

Telefon z Nightografią – o co w tym chodzi?

Zastanawia Cię, co kryje się za nazwą Nightografia? To nic innego jak zestaw funkcji, które pozwalają użytkownikowi na robienie zdjęć świetnej jakości przy słabych warunkach oświetleniowych. Inteligentny czujnik pikselowy w smartfonie Samsung S23 Ultra 12/512 dostosowuje się do słabego oświetlenia dzięki trybowi nocnemu, a obiektyw aparatu tonuje rozbłyski, zapewniając tym samym wyraźniejsze ujęcia.

Przeczytaj również:  Co to framework?

Samsung S23 Ultra 12/512 i profesjonalny aparat

Samsung S23 Ultra 12/512 to telefon z aparatem klasy Pro. Znajdziesz w nim: aparat do selfie 12MP, aparat ultraszerokokątny 12MP, teleobiektyw 10MP z 10-krotnym zoomem optycznym oraz drugi teleobiektyw 10MP dla 3-krotnego zoomu optycznego, a także aparat szerokokątny o matrycy 200 MP. Dzięki nim jesteś w stanie uzyskać niespotykaną do tej pory w Galaxy wyrazistość obrazu*.

Samsung S23 Ultra 12/512 – telefon z dużą pamięcią

Żeby móc pomieścić wszystkie zdjęcia i filmy wideo w doskonałej rozdzielczości, potrzebny Ci telefon z dużą pamięcią. W przypadku smartfonu Samsung S23 Ultra 12/512 możesz liczyć na aż 512 GB. To wystarczające, aby pomieścić wszystkie cenne zdjęcia, filmiki wideo czy przydatne aplikacje.

Samsung S23 Ultra 12/512 to również telefon Samsung z dobrą baterią. Dzięki temu nie musisz martwić się, że Twój smartfon rozładuje się w najmniej spodziewanym momencie. Inteligentna bateria o pojemności 5000 mAh (typowa) oszczędza energię w taki sposób, aby mieć zapas na momenty, kiedy będzie Ci potrzebna. 

* W porównaniu do Galaxy S22 Ultra.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Avatar

Autor Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *